PTMEW
PTMEW Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej w Gdańsku

Konferencja i Targi Offshore, 10-11 października 2012r., Sopot

12-06-2012
Archiwum wydarzeń » 2012


Konferencja i Targi Offshore, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej przy współpracy z Polskim Towarzystwem Morskiej Energetyki Wiatrowej, stanowią ważny punkt w kalendarzu wszystkich osób poważnie zainteresowanych tematyką energetyki odnawialnej, a wiatrowej w szczególności.

Pierwszą Konferencja i Targi Offshore, odbyły się 10-11 października 2012 r. w Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa.

Na Konferencję i Targi Offshore zaproszone zostały najważniejsze osobistości bezpośrednio związane z rynkiem energetyki wiatrowej na morzu, przedstawiciele samorządów lokalnych, reprezentanci najważniejszych instytucji odpowiedzialnych za kształtowanie rynku OZE w Polsce, eksperci z Europy i ze świata oraz przedstawiciele firm z sektora energetyki odnawialnej i spółek dystrybucyjnych.

Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia odbyły się również Targi wystawiennicze. Targi mają charakter wielobranżowy, adresowane są przede wszystkim do firm z sektorów offshore i onshore, a także do pozostałych firm z obszaru energetyki wiatrowej, przemysłu morskiego, przemysłu stoczniowego oraz do przedsiębiorstw energetycznych, w tym PSE-O, producentów okablowania itp.
 

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

 

 

 

Powrót