PTMEW
PTMEW Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej w Gdańsku

Wydarzenia

 

Morska energetyka wiatrowa na BALTEXPO 2019

PTMEW współorganizuje strefę morskiej energetyce wiatrowej w ramach Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO 2019, które odbędą się w dniach 9-11 września 2019 r. w Gdańsku!

Czytaj więcej

WINDFORCE Baltic Sea wraca do Gdańska!

W dniach 13-14 lutego 2019 r. po raz kolejny w Gdańsku, w hotelu Radisson Blu odbędzie się Międzynarodowa Konferencja WINDFORCE Baltic Sea, którą organizuje Windenergie-Agentur Bremerhaven. Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej jest Partnerem tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Konferencja „Narodowy Program Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej szansą dla polskiego przemysłu morskiego”

Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej wraz z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej zaprasza do udziału w Konferencji „Narodowy Program Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej szansą dla polskiego przemysłu morskiego”.

Czytaj więcej

LS2017

Czytaj więcej

Międzynarodowa Konferencja Offshore Wind - Logistics & Supplies 2016

Czytaj więcej

Międzynarodowa Konferencja "Offshore Wind Logistics & Supplies"

Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej zaprasza na piątą edycję Międzynarodowej Konferencji "Offshore Wind Logistics & Supplies", stanowiącej doskonałą okazję do zapoznania się z potencjałem polskiego przemysłu offshore oraz perspektywami rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.

 

Czytaj więcej

Seminarium "Offshore Grid & Energy Storage"

Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej zaprasza na Seminarium pt.: “Offshore Grid & Energy Storage”, który odbędzie się 9 września 2015 roku w Gdańsku w trakcie Międzynarodowych Targów BALTEXPO 2015.

 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Szczyt Energetyczny 2015

PTMEW oraz Europejskie Centrum Biznesu zapraszają Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Szczycie Energetycznym 2015, który odbędzie się w Gdańsku, w dniach 13-14 maja.

Czytaj więcej

Śniadanie Biznesowe PTMEW

27 marca 2015 roku w sopockim Hotelu Haffner odbędzie się kolejne Śniadanie Biznesowe dla Członków Wspierających PTMEW.

Czytaj więcej

Międzynarodowa Konferencja EWEA Offshore 2015

W dniach 10-12 marca 2015 w Kopenhadze odbędzie się największa w Europie, międzynarodowa konferencja i targi EWEA Offshore 2015, organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Energii Wiatrowej.

Czytaj więcej

Konferencja WINDFORCE Baltic Sea

W dniach 4-5 lutego 2015 roku w Helsinkach odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji WINDFORCE Baltic Sea.

Czytaj więcej

Jednodniowy kurs DNV-GL dla specjalistów z branży offshore wind

Seminarium odbędzie się 3 grudnia 2014 roku w Gdyni.

Czytaj więcej

Spotkanie w sprawie Studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich"

25 listopada 2014 r. w siedzibie Morskiego Instytutu Rybackiej przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni odbędzie się drugie spotkanie, poświęcone zagadnieniu planowania przestrzennego polskiej części M. Bałtyckiego.

Czytaj więcej

Konferencja III Bałtycki Okrągły Stół

18 listoapada 2014 roku w Warszawie odbędzie się Konferencja pt. "III Bałtycki Okrągły Stół". Tematem przewodnim będzie planowanie przestrzenne obszarów morskich.

Czytaj więcej

Polski Kongres Energii Odnawialnej - 8 września 2014

Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej wraz Zieloną Stroną Mocy oraz dziennikiem Rzeczpospolita zaprasza na inaugurację II edycji Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej, która odbędzie się 8 września 2014 r w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3.

Czytaj więcej

Spotkanie robocze w sprawie „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich wraz z analizami przestrzennymi”

15 lipca 2014 roku o godzinie 11:30 odbędzie się w siedzibie Morskiego Instytutu Rybackiego przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni spotkanie robocze, poświęcone planowaniu przestrzennemu na polskich wodach Morza Bałtyckiego.

Czytaj więcej

PTMEW na XII edycji Bałtyckiego Festiwalu Nauki

Prezes PTMEW Pan Mariusz Witoński wygłosi prelekcję na temat perspektyw rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Europie, w ramach wydarzenia „Energia odnawialna na Pomorzu”.

Czytaj więcej

WINDFORCE International Trade Fair & 10th Offshore Conference

W dniach 17-19 czerwca 2014 w Bremen odbędzie się kolejna z cyklu międzynarodowych konferencji WINDFORCE

Czytaj więcej

Spotkanie konsultacyjne w ramach projektu 4POWER

Instytut Morski w Gdańsku zaprasza na spotkanie konsultacyjne dokumentu o roboczym tytule „Plan działania dla morskiej energetyki wiatrowej w regionach nadmorskich”.

Czytaj więcej

Konferencja "Wind & Maritime", 7-8 maj 2014, Rostock

W dniach 7 - 8 maja 2014 odbędzie się konferencja "Wind & Maritime" 2014r. w Rostock organizowana przez Wind Energy Network dotycząca energii wiatrowej i przemysłu morskiego. Będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami na rynku morskiej energetyki wiatrowej w Europie.

Czytaj więcej

Targi WindEnergy Hamburg, 23-26.09.2014

W dniach 23-26 września 2014 roku w Hamburgu odbędą się targi WindEnergy Hamburg. Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Czytaj więcej